Neler Sorabiliriz?

Nakliyat ile ilgili bize her türlü soru ve görüşü yöneltebilirsiniz.Gerekli inceleme ve analiz sonrası detaylı olarak cevaplanmış istek,görüş ve sorularınızı SSS sayfasında yayınlayarak insanların nakliye hakkında bilgilendirilmesini hedeflemekteyiz.

 

Sorular

Nakliyat ve nakliye kelimeleri sektörümzde en çok kullanılan kelimelerdir.Anlam olarak aynı kelime ve olayı ifade etmektedir.Taşımacılık kelimeside aynı yola çıkmaktadır.
Nakliye: Bir eşya veya bir taşınması istenilen nesneyi farklı bir adrese ekip desteği ile transfer işlemine nakliyat hizmeti denilmektedir.Nakliyat hizmetini genellikle, Taşımacılık veya nakliye şirketleri verebilmektedir.

Evden eve nakliyat hizmeti genellikle bireysel olarak insanlara sunulan bir nakliye hizmeti çeşididir.Ev eşyalarını taşıtmak isteyenler genel olarak eşyalarını gerek bütünyle toplamalı veya bir kısmını nakliye firması toplaması ve taşıması gibi istek ve taleplerde bulunarak yapılabilen bir taşımacılık hizmetidir.

Genellikle taşımacılık fiyatları daire veya binaların yapısı,cevresi ve eşyaların miktarına göre deyişmektedir.Her aşamada müşterilerin yanlış veya eksik bilgi vermeden detaylıca durumlarını bildirmeleri taktirde ona göre telefon veya eposta yoluyla fiyat teklifi sunmaktayız.

İnsanların çoğunluğu bize telefon veya eposta yoluyla ulaşarak fiyat teklifi almaktadır.Tabiki bizim tavsiyelerimiz Ankara içindeki her nokta ve bölgeye sunduğumuz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarıdır.Ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız. Expertiz genellikle talep olduğu taktirde müşterinin adresine giderek detaylı olarak inceleme ve analiz doğrultusunda fiyat oluşturmaktadır. Bu düzlemde görme ve analiz yöntemi ile daha doğru fiyatlar ve doğru tesbitler ile hem müşteri hemde firmamız memnun olmakta ve arada oluşan uyumsuzlukların ortadan kalkmasını sağlamaktadır.