Sigorta acentesi görseli

Sigorta Acentesi

Taşımacılık sigortası olarak bilinen ve bir malın veya ürünün nakliyat araçı ile taşınması durumunda zarar görmesi ile sigorta acentesi tarafından taşımacılık sigortası yapılır ve bu durumda fiziki zarar gören eşyaların karşılanması sağlanır. Taşımacılık araçları ile taşınan bu malların sigorta ile policede belirtilen şartlar uyarınca bir kaza veya zarar görmesi durumunda sigorta firması tarafından teminat altına alınır.

Neden Sigorta Yaptırmalıyım?

Bir çok taşıma gerçekleştirmemize yol durumunda ne kadar güvenlik önlemlerini alsakta bir kaza ve sorun riski yinede yüksektir.Böylesi durumda kaza veya eşyaların fiziki zarar görmesinden kaynaklı müşterilerin memmuniyetsizlikleri söz konusu olmaktadır.Böyle bir olay ile karşılaşmamak için gerek Eryapı nakliyat olarak biz sigorta acentesiyle anlaşarak eşyalarınızı taşımacılık sigortası yaptırabilmekteyiz. Eger firmamız dışında siz kendiniz eşyalarınızı sigortalatmak isterseniz firma olarak bizim kabul gördüğümüz sigorta acenteleriyle anlaşarak eşyalarınızı sigortalatabilirsiniz.

Her iki yoldan gidildiğinde müşterinin eşyalarının güvenliği tamamen sağlanmış olacaktır.Her türlü riske karşı eşyaların sigortalanması önemli bir koruma ve teminat olacaktır.