Eryapı Nakliyat Kimdir?

Şirket sahibimiz olan Mehmet Ünsal tarafından Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde kurulmuştur.Bu zamana kadar bir çok taşımacılık hizmeti sunarak insanların taleplerine hizmetler üretmiştir.Her hizmet karşılığında müşterlerimizden güven ve memnuniyet kazanarak dahada ileri gitmek için sürekli gayret içerisindedir.

 

Her Zaman Memnuniyet

Zorlu bir sektörde büyük işler başaran firmamız hizmet kalitesi standartlarını dahada ileriye götürmek için yatırımlarını nakliye sektöründe müşterilerin memnuniyeti ve hizmet kalitesine göre yönlendirmektedir.

Nakliye şirketi olarak her zaman insanlara kaliteli hizmetler sunarak tavsiye edilen ve bir çok iş potansiyeline bu şekilde kavuşmanın gururunu ve eminliğini yaşamaktayız.Bizler zorlu koşullarda insanlara en iyileri sunarak hizmet etmek için gayret gösteren bir firmayız.

Eryapı Nakliyat Araçı
Bol Karayolu

Edindiğimiz Vizyon Ve Misyonumuz

Bir çok başarılması zor yollardan geçerek bu günlere kadar emek ve gayretimizle kurduğumuz nakliye şirketimizi dahada ileriye götürmek için ekibimize hizmet sunumu eğitimleri vermekteyiz.Nakliyat araçlarımızı dahada donanımlı ve konforlu hale getirmekteyiz.Ülkemizdeki insanlarımızın evden eve nakliyat hizmeti alırken en iyilere layık olduğunu düşünerek sürekli yatırımlarımızı müşteri odaklı olarak yapmaktayız.

İlçemizde sayılı firmaların arasında ve en iyi nakliye şirketi olmak için sürekli var gücümüzle çalışmaktayız.Daim olarak hizmet sektöründe memnuniyet ve kaliteyide en iyi seviyeye çıkartarak Ankara genelinde nadir firmaların içinde olmaya çalışmaktayız.

Siz Siz Olun Dikkatli Olun

Ucuz Nakliye Yoktur

Bir çok insan evini taşıtacagı zaman ekonomik bir fiyat yerine ucuz bir fiyat teklifi arayışına düşer.Bir çok nakliye firmasından teklif alır.En ucuzunu secer ve kaliteli hizmet beklentisine girer.Karşılığında hasar zarar ve sorunlu bir taşıma ile karşı karşıya kalır.Kesinlikle ekonomik bir fiyat teklifi üzerinde kaliteli hizmet almak için fiyat alın ve anlaşın.

Paravan Nakliye

Bazı nakliyat firmaları hizmet kendileri hizmet vereceklerine dair anlaşır.Anlaştıkları bu işi başka nakliye firmalarına komisyon aracılığı satarak sizi farklı bir firmayla ve sorunlarla başbaşa bırakabilirler.Siz siz olun böylesi durumlarla karşılaşmamak için kesinlikle işini bilen nakliye firmalarından hizmet alamak için anlaşınız.

Korsan Nakliye

Korsan nakliyeciler aslında ne firmaları nede bir araçları olan kişilerdir.Bu kişiler ucuz nakliye hizmeti adı altında alınan işleri piyasada farklı nakliyat firmalarına komisyon aracılığı ile alınan işleri satarlar.Kesinlikle bilindik firmalardan ve nakliye şirketlerinden hizmet alın ve firmayı araştırınız.

Madur Olmayın

Taşımacılıkta biizim gibi köklü firmalarla anlaşın.Uygun bir fiyata nakliye sözleşmesi imzalayın.Korsan ve paravan firmalara karşı uyanık olun.Eşyalarınızı ambalajlı olarak taşıtın.Eşyalarınız taşınırken işin başında olun ve hizmetin kalitesini kontrol edin.

İşte Bizim Ekibimiz